Pomysły na stylizacje, stawiając na klasyczne spodnie.

Jak wiemy klasyczne spodnie to świetna podstawa do stylizacji. Tym bardziej jeżeli są czarne. Tak jak wszystko co czarne również i spodnie pasują do wszystkiego. Sprawdzą się w stylizacjach, na każdą okazję. Wiadomo, że wszystkie lubimy czuć się szykownie i w pełni kobieco. Niezależnie od sytuacji oraz miejsca gdzie się wybieramy.

Prosta stylizacja do pracy.

klasyczne spodnieKlasyka w pracy, nie zawsze musi oznaczać monotonię. Nawet jeśli w Twojej pracy obwiązuje tz. dress code. Można dzięki temu również trochę poeksperymentować. Wybrać czarne spodnie nie koniecznie muszą być jeansy założyć do nich prostą biały t-shirt lub stylową koszulę. Uzupełniając stylizację dokładając do niej żakiety jak z tego sklepu https://zoio.pl/odziez-damska/zakiety. Natomiast jeżeli chcesz wpuścić do Twojej stylizacji koci pazur to stwórz stylizację all black, wzbogaconą o botki na obcasie. Warto w chłodniejsze dni wzbogacić taką stylizację w płaszcz, i botki na obcasie skomponowane ze sobą kolorystycznie. Dzięki takiemu posunięciu zyskasz stylizację, którą w oparciu o klasyczne spodnie w pracy zaskoczysz.

Spodnie na uczelnie.

Podobnie jak w stylizacji do pracy, tak również i na uczelnie. Klasyczne spodnie damskie sprawdzą się świetnie. W takich miejscach wyglądać elegancki i czuć się swobodnie. Ale jak każda młoda kobieta chcemy wyglądać niepowtarzalnie. Dlatego postawić warto na spodnie z rozszerzanymi nogawkami. Do tego warto postawić wybór na buty na wysokim obcasie, dzięki czemu nasze nogi zostaną wizualnie wydłużone. A to przełoży się na wygląd sylwetki. Na górę postaw na stylowe topy, a wiosną całą stylizację zakończ płaszczykiem. Najlepiej, aby był w odcieniach szarości. Taki look z pewnościom nie pozwoli dla Ciebie przejść obojętnie po uczelni.

Stylowe spodnie na imprezę i randkę.

W takich wypadkach warto postawić na klasyczne spodnie, które podkreślą naszą kobiecą figurę. Lecz również skomponują się ze wszystkim. Począwszy od butów po stylowe topy czy koszule. Warto wybrać w takich wypadkach spodnie z wysokim stanem na imprezę, a na randkę rurki. Te dwa modele spodni fantastycznie wydłużą nasze nogi. W przypadku spodni z wysokim stanem możemy być pewne nie tylko tego że nasze nogi zostaną wydłużone ale również nasza talia będzie zwężona. Uzupełnieniem stylizacji na imprezę będą bluzki w ulubionym kolorze, lub prosty czarnym top.

Jak widzimy klasyczne spodnie możemy założyć wszędzie. Pozwoli dla nas to czuć się pewnie niezależnie od pogody i sytuacji. Temu też warto śledzić kolekcje spodni damskich takich jak zoio. Dzięki nim możemy być na bieżąco z trendami jakie panują.

Dodaj komentarz