t-shirty damskie

Najgorętsze t-shirty damskie na rok 2018!

Dzisiejsze T-shirty damskie to wielki powrót na scenę mody, od ulicy po wybiegi. Tutaj dowiesz się, jakie 5 kluczowych trendów powinnaś wybrać na ten sezon. Będziesz chciała się upewnić, że będziesz nosić klasyczną koszulkę w kształcie klasycznego t-shirta, kupioną w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/koszulki  z wzorem, który wybierzesz i sparujesz ją z ulubionymi dżinsami, spódniczką midi, a nawet z aksamitnymi spodniami lub z jedwabistą sukienką maxi. Podczas gdy koszulka nie jest niczym nowym pod względem kształtu i stylu, jest najgorętszym trendem sezonu wiosennego 2018. Kobiety wszędzie je wybierają i robią to na własną rękę, nosząc je w dowolny sposób, aby czuć się komfortowo i zmotywowane. Oto 5 najważniejszych trendów graficznych w 2018.

T-shirty damskie ze sloganem

t-shirty damskieCytaty na t-shirtach są niczym nowym, ale ponieważ ludzie coraz częściej interesują się polityką, coraz częściej na T-shirtach znajdziesz polityczne zdania, czy wzory tzw. patriotyczne. Tego lata znajdziesz idealny slogan na koszulkę, który dokładnie oddawać będzie twoje samopoczucie, niezależnie od tego, czy jest to dziwne, czy mocne przesłanie.

T-shirty vintage

Stare T-shirty damskie ze szmateksów mają najlepsze wzory. Inspirowane są wzorem kapel rockowych, amerykańskich uniwersytetów czy drużyn sportowych. Dzić coraz więcej widać wzorów inspirowanych komiksami. Superbohaterki na koszulkach zawsze wyglądają fajnie i mają ten wyjątkowy styl retro, który jest obecnie trendem.

Wzory inspirowane naturą

Z uwagi na to, że środowisko naturalne jest oczkiem w głowie każdego człowieka, nie dziwi fakt, że natura jest również świetną inspiracją dla modą. W tym sezonie znajdziesz t-shirty damskie ze wzorami inspirowanymi naturą, od drzew i kwiatów po zwierzęta i pejzaże. Prosty rysunek lub ogólny wzór jest równie dobry. Poszukaj chłodnych faktur i kolorów, które pasują do Twojego stylu i nastroju.

Artystyczne damskie t-shirty

Masz ulubionego artystę? Być może masz przyjaciółkę, która para się sztuką. Możecie stworzyć koszulkę z artystycznym wzorami, może to abstrakcyjne obrazy lub realistyczne rysunki. W każdym razie możesz nosić sztukę dumnie na koszulce. Jeśli jesteś sprytna i artystyczna, możesz sama namalować własny wzór na koszulce. Teraz nadszedł czas, aby wyrazić siebie poprzez kolorowe ubrania.

Duże, namacalne wzory

By wyglądać modnie przydadzą ci się T-shirty damskie, które mają na sobie duże, namacalne wzory. Pomyśl o kropkach, kwiatach, paskach lub abstrakcyjnych kształtach. Również modne są t-shirty z fotorealistycznymi obrazami na nich. Może to być mały lub duży wzór lub pojedynczy obraz, który zajmuje całe miejsce.

Dodaj komentarz