tuniki damskie

Tuniki damskie – jak je ubierać?

Tuniki damskie są zasadniczo dłuższe i luźniejsze od sukienek. Długa, luźna koszula czy T-shirt może być uważana za tunikę, zwłaszcza na krótkiej, kształtnej damie. Jest szersza i dłuższa niż koszula, ale nie tak długa jak sukienka. To może być bardzo atrakcyjne, zwłaszcza jeśli pamiętasz, że tuniki damskie są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach – jak w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/tuniki. Tunika może zamaskować każde „niewygodne” odczucie, a przy okazji pozwoli ci świetnie wyglądać.

 

Tak długo, jak tylko wybierzesz tunikę, która Cię dobrze zaprezentuje i nie jest super ciasna, będziesz wyglądała wspaniale. Tunika powinna płynąć i falować, a nie ściśle przywierać do ciała. Nie chcesz, aby twój brzuch był widać z dala – więc tuniki damskie powinny być dopasowana raczej w górnej części ciała. Powinna ona delikatnie opadać z ramion i klatki piersiowej, chcesz wyglądać swobodnie, a nie dziwnie.

 

Istnieje wiele tunik, które mogą podkreślić twoje wyjątkowe kształty i wiele różnych krojów i dekoltów. Niektóre tuniki damskie są proste i idealne dla podkreślenia talii. Pasek w talii może ją podkreślić talię lub stworzyć optyczną iluzję posiadania sylwetki klepsydry dla osób o budowie kolumny czyli tzw. banana.

 

Nie należy nosić tuniki z szortami lub mini spódnicą – to stworzy złudzenie, że nic nie masz na sobie pod spodem. Jeśli chcesz nosić szorty, wybierz długie bermudy po kolana lub jeszcze lepiej, rozpaczliwe dżinsy. Osobiście uważam, że tunika najlepiej sprawdza się w przypadku dżinsów typu rurki, legginsów lub innych dopasowanych spodni.

 

Podobnie, tuniki damskie są dość wszechstronne i można dodać do nich odpowiednie obuwie, by wyglądały bardziej lub mniej elegancko. Para szpilek sprawi, że będziesz wyglądała na wyższą, a czółenka na płaskim obcasie będą miały bardziej swobodny wygląd. Pamiętaj, że jeśli używasz pasa, powinien on pasować do obuwia.

 

Możesz ubierać tunikę z innymi akcesoriami. Biżuteria. jak broszki będzie wyglądać świetnie na monochromatycznej tunice, a Ty możesz zwrócić uwagę na twarz i klatkę piersiową przy pomocy prostego naszyjnika.

Dodaj komentarz