koszulka i jeansy zoio

Zakręcona w okół sukieneczek!

Wiecie że kobiece stylizacje to te które są oparte na sukienkach. Nie łatwo w końcu zdobyć się na szczyty.

Jestem zakochana w kobiecości i pierwsze co kupuje to zawsze są sukienki. Moja szafa pęka tylko dlatego że ja preferuje właśnie to rozwiązanie. Kobiecość jest dla mnie bardzo ważnym, istotnym i podkreślanym zawsze rozwiązaniem. Inaczej produkowanie się w różnych kombinacjach zawsze jest stratne i nie daje tego co jakiekolwiek najmodniejsze rozwiązanie.  Dlatego sukienki mają i będą miały swoją mocną pozycję w rynku. Tylko dlatego że dają idealną kombinację i piękna i kobiecości.  Jeśli dodasz do tego dobry makijaż  będzie idealnie. Dołącz szpilki – będziesz boska!

 

 

 

Moje największe marzenia.

Ile już miałam wielkich i małych potrzeb. Wiele razy tworzyłam coś z niczego tylko dlatego że dodatki były dobrane w sposób perfekcyjny. Kolorystyka i dodatki są bardziej istotne. Mają większy wpływ niż Ci się wydaje. Dlatego skup się na tym poświęcając czas i trochę środków na stworzenie takiej perfekcyjnej kreacji. Szpilki to dalej kobieca i bardzo potrzebna część stroju, bez tego nie ma mowy o pełności. Zapomnij o pełnej kobiecości, o tym że w 101% wykorzystałaś wszystkie rozwiązania.  Ja sama kocham jedną rzecz – biżuterię. Tą mogę mieć w kilogramach i dalej będzie mi mało tylko dlatego że kocham mieć wiele możliwości.

Czy to wszystko się sprawdza?

Jak najbardziej, ostatnio zakupiłam sukieneczkę na zoio.pl i jestem przekonana z tego że postąpiłam słusznie. Twórz i kreuj swój wizerunek dzięki temu jak to robisz. Ważne jest wiązać szpilki z sukienkami ponieważ ta synergia to skompresowanie kobiecości. Jest ważne aby taki wygląd był u nas częsty i przejawiał się często. Nie raz w pracy, nie raz w domu jednak utożsamianie się z elegancją i poczuciem stylu jest nie tylko istotne. Jest czynnikiem o wyjątkowo dużej sile, dobre postrzeganie zawsze procentuje i zawsze się zwraca. Dlatego noś jak najczęściej, pamiętaj dodatki są kluczem.

Dodaj komentarz