świeta 2017

Propozycje na wigilijną stylizacje.

Wigilijną stylizacje nie jest problem stworzyć. Najważniejsze, jest żebyśmy się czuły komfortowo i nie zmarzły.

Moja propozycja na wigilijną stylizację.

mikołajekJa zwróciłam uwagę podczas tworzenia swojej wigilijną stylizację tak abym mogła czuć się komfortowo podczas wigilii. Jak również na pasterce, bo jak wiemy pogoda potrafi nam dać w skórę, a nie mamy możliwości żeby ją przewidzieć. Więc ja na tą okazje wybrałam sweterek ze sklepu ZOiO. Trawiłam u nich na dość ciekawe propozycje i odważyłam się z nich skorzystać.

Jeżeli nie macie ciekawego pomysłu na własną wigilijną stylizację. Otwórzcie swoją szafę i sprawdźcie może akurat fajne połączenie stylizacyjne tam się kryje. Idealnym połączeniem może być stylowy sweterek ze spódnica. Chociaż równie dobrze sprawdzić się może sukienka. Sukienka to nie tylko część garderoby na ciepłe letnie dni. Odpowiednio połączone z innymi częściami garderoby spowoduje, że będziesz wyglądała nieziemsko.
Jak widzicie stworzyć fajną wigilijną stylizacje na święta to nie problem. Możemy na każdy dzień świąt przygotować oddzielna stylizację. I zaskoczyć naszych najbliższych oraz znajomych niespotykanymi stylizacjami.

Co z wieczorem sylwestrowym?

Grudzień to także okres imprez sylwestrowych, jak także przygotowań do balów studniówkowych. Pod czas, których będą panowały sukienki wieczorowe. Jak poradzić sobie z wyborem odpowiedniej sukienki na te wieczory. Wydawało by się, że jest to dla nas problem. Lecz nie tak nie jest, każda z nas jest w stanie stworzyć własne połączenia stylizacyjne.
bal sylwestrowyJa swoja propozycję skieruje ku eleganckim sukienkom wieczorowym, które zawsze się cieszyły popularnością. A skoro chcemy w ten wieczór wyglądać wyjątkowo to jak najbardziej takie sukienki dadzą rade. Buty na wysokim obcasie podniosą nasze sylwetki oraz wydłużą nogi. Do tego dołożymy nasze ulubione świecidełka czyli biżuterię, która dodatkowo dodatkowego blasku. Odnośnie makijażu proponowała bym zmysłowy i delikatny. Żeby nie był za mocny i raził innych w oczy. Pamiętajmy, że przy tym wszystkim najważniejsza jest dobra, szampańska zabawa w fajnym towarzystwie, zarówno w noc sylwestrową jak i balach studniówkowych.

Dodaj komentarz