obcas w świecie

Do bram swych prowadź mnie – tylko w modnych butach!

Witajcie wszyscy! Jako że jako typowa kobieta jestem fanką obuwia wszelkiej maści – będę uczciwa i przyznam się do tej choroby.

Czy butoholizm i shopoholizm jest zły? Nie mogę powiedzieć jednoznacznie, ponieważ niekontrolowany jest pewnym schorzeniem, które należy leczyć. Jednak kontrolowany ma swoje dobre przełożenie w poprawie humoru i na pewno wprawi nas w dobry nastrój.

Ja ostatnio w poprawę nastroju postanowiłam przebudować swoją dolną garderobę. Buty, których notabene miałam bardzo mało miałam tylko 3 pary obuwia.

Więc moja szafa jak widzicie już dawno domagała się aktualizacji. Swoją przygodę zaczęłam i skończyłam na zoio.pl/obuwie aktualnie trafiło mi się na jakąś promocję, buty wydały mi się fajne wiec stwierdziłam. Czemu nie? I czy żałowałam tego?  O tym przeczytacie w podsumowaniu – moim wyborem były jedna para butów sportowych, szpilki i balerinki. Zimowego obuwia nie kupuję ponieważ moje aktualne spisuje się wystarczająco dobrze.

buty sportowe niebieskie zamszowe

Moim pierwszym dobrym wyborem były miętowe buty sportowe, materiał jest zamszopodobny.

Jednak mam wrażenie że będzie dużo lepszy gdyż można go wygodnie nosić a tym bardziej prać. Ponieważ postanowiłam zażywać więcej sportu te buty już spisują się świetnie i na pewno chciałabym kupić kolejną parę. Taki kolor pasuje mi do większej części szafy stąd taki wybór kolorystyczny.

 

 

 

metaliczne szpilki

Teraz popatrzcie na zdjęcie potem na opis, teraz znów na zdjęcie. Jak ich nie kupić?

Zakochałam się w nich od pierwszego ujrzenia i już wtedy stwierdziłam, nie ma bata ja je muszę mieć. Jeśli myślicie „do czego one będą pasować?” uważam że w tym przypadku to ogromnej ilości ubrań i stylizacji. Bo jeśli nie teraz to kiedy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa?

 

 

 

różowe balerinki

Gdy tylko ujrzałam te buty moje serce stanęło, a ręka sama kliknęła dodaj to koszyczka.

To mój ostatni zakup na zoio.pl i to z nich jestem zadowolona najbardziej. Według mnie mają one  w sobie swój pazur i ogień. Przemawiają do mnie i chętnie je zakładam. Mają tak przyjemny fason. Plus za fajną splotkę w około buta. Spisuje się świetnie!

 

 

 

 

 

Moje wstępne zakupy oceniam jak najbardziej udane i chętnie wrócę do tego miejsca. Jeśli chodzi o szafę mam już pierwszy etap zmian i „apdejtu” szafy. A wy co myślicie o moich zakupach?

Dodaj komentarz