Co nosić na eleganckie wieczorne bale?

Każda z nas boryka się z jednym z największych trudności znanej człowiekowi. Wieczornemu wyjściu na bal, imprezę czy spotkanie.

Ze wszystkich żartów, które i tak krążą po internecie gdzie kobieta do imprezy makijaż nakłada dwa dni wcześniej a na koniec i tak się spóźni.

Wchodząc w ten temat głębiej pomijając sam fakt make up-ów, stylizacji i układania włosów. Uderzam w ten najważniejszy. Czyli „nie mam się w co ubrać”. To powiedzenie powinno byś sentencją i mantrą, przekazywaną z pokolenia na pokolenie.  No ale nie będę teraz nad tym dywagować. Największą zagwozdką jest oczywista sukienka, ta płata nam olbrzymie figle. Jest to oczywiście dobranie odpowiedniej długości i pasującego do nas kroju. Wiadomo każda z nas ma inną budowę i jednej sukienka wycięta w trójkąt będzie pasować a drugiej nie. I nie warto na siłę wręcz przekonywać się do tego. Dlatego budowy charakteryzują się następująco : Tak wiec najważniejsze co musisz zrobić to określić to jaka jest Twoja sylwetka. Reszta to już kwestia kosmetyki i odczuć jakie będą nam towarzyszyć podczas przymierzania. Stąd najpiękniejsze sukienki wieczorowe wybiera się tylko raz.

I panowie, którzy to czytają może zrozumieją że kobieta ma tylko jedną szansę by zabłysnąć w danej kreacji. Później jest to długa droga wyborów dodatków i zmian nadające nam całkiem nowe życie.

Kolor czarny przypada na oficjalne bale, spotkania a także smutniejsze rzeczy. Mam tu na myśli podkreślenie powagi sytuacji a także powagę nas samych. Te barwniejsze to spotkania ze znajomymi, imprezy gdzie można ubrać się bardziej na luzie. Jasne, białe i kremowe padają bardziej Przykład takich sukni i sukienek idealne na tą okazję znajdziemy na przykład na www.zoio.pl.

na imprezy takiego typu jak ślub, spotkania biznesowe, randka. Ja określam to mianem „niewinności”. Stąd mam kilka naście takich zestawów. Dodatkowo jeżeli chodzi o obuwie to tu należy przyjrzeć się czemuś zupełnie „niepasującemu”. Mam tu na myśli obuwie na przykład w mocnej czerwieni pasujące do tej najpiękniejszej sukienki wieczorowej, którą założyliśmy na tą imprezę.

Najważniejsze jednak to ten pomysł na siebie. A także makijaż odgrywa kluczową rolę w wykończeniu całego wizerunku

 

Całościowo zawsze w wyjścia warto ubierać się w sukienki i szpilki. Taki zestaw zawsze gwarantuje nam elegancję i świetny wygląd. Wiadomo też nie od dziś że chodzenie w szpilkach to sztuka tak więc najważniejsze to nauczyć się chodzić w nich aby w połączeniu z jakąkolwiek najpiękniejszą sukienką wieczorową wyglądać perfekcyjnie.

 

Kilka na prawdę fantastycznych porad znajdziesz na Zoio.pl. Również propozycje na inne okazje!

Dodaj komentarz