zakupy-fashionistki

Jakie ubrania najlepiej zadomowić w naszej szafie? Zapraszam

Odpowiedni strój to element każdego budowania naszej kreacji. Stąd my kobiety naszą szafę wypychamy po brzegi różnymi koszulkami, spodniami, sukienkami, butami. Wiadomo przecież że uwielbiamy łączyć różne elementy wzory.

Eksperymentowanie nie jest przecież zabronione. Testowanie i nasze odczucie to element kluczowy takiego przygotowania. Osobiście nigdy nie założę czegoś co na pierwszy rzut oka nie podoba mi się ani już wizualnie nie pasuje mi do mojego kanonu. Z racji iż każdy człowiek jest inny pokazuje właśnie taka sytuacja. Jest to nieco filozoficzne rozważanie. Jednak przecież nauki łączą się jak i pojęcia. I jest kilka dywagacji i rozmyślań jak to ubranie, wygląd i wszystko co z tym związane wpływa na odbiór przez inne osoby. I jak to każda z nas czasem krytycznie podchodzi do zachowań. Jak każda z nas wie ocenianie kogoś przez pryzmat wyglądu jest wyjątkowo nieodpowiednie i niewłaściwe.

No cóż daję racje ku temu na jakieś 90%. Pewne miejsca czy sytuacje wymagają odpowiedniego stroju. Nikt na spotkanie biznesowe czy to spotkanie w wyjątkowo pstrokate kolory. To zwyczajnie zniechęci a potencjalni klienci zwyczajnie odczują brak szacunku wobec ich. Stąd oprócz luźnych i wygodnych rzeczy muszą się w szafie ukazać te które dodają powagi. Nie tylko tego, elegancja to niekwestionowany mistrz rozmów o pracę czy oficjalnych wypadów.

W tym momencie zauważalne jest odstąpienie od takiego “wystrzałowego” wyglądu. Tu zachowanie pewnego stonowania i uniknąć tak potwornej gafy. Wracając jednak do naszej szafy. I tak nasza szafa powinna posiadać różnego rodzaju  odzież.

Nie wspomnę nawet o oddzielnej odzieży do sportu. To powinien być naczelny obowiązek. Moim zdaniem pewne rzeczy powinny przypadać na daną potrzebę. I tak legginsy kupione specjalnie do biegania powinny służyć tylko tej sprawie. Tracą swoje właściwości materiał może powodować nawet kontuzje. Stąd taka moja potrzeba rozkładania ciuchów na odpowiedni dzień.

Myślę że to dobra zasada, że warta uwagi oraz kierunku w jakim dążę kierując się nią – gorąco polecam.

Dodaj komentarz